مراسم رسمی پرداخت خسارت بیمه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا

مراسم رسمی پرداخت خسارت بیمه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا
شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

 به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا مراسم رسمی پرداخت ?? میلیون یورو خسارت بیمه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا در محل ساختمان بیمه ایران برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران بیمه ایران، مدیران عامل عضور کنسرسیوم، مدیر مالی هلدینگ خلیج فارس، مدیرعامل پتروشیمی بوعلی سینا و تعدادی از مدیران مجموعه پتروشیمی برگزار شد مدیرعامل بیمه ایران تاکید کردند صنایع نفت و پتروشیمی از جمله صنایعی است که با توجه به ذخائر خدادادی برای کشور بسیار ارزشمند می باشند و شرایط چنین محیط هائی به گونه ای است که از نظر ریسک حوادث بسیار پر ریسک می باشند.
آقای پورکیانی مدیرعامل بیمه ایران تاکید کردند رعایت اصول ایمنی با استانداردهای جهانی از جمله الزاماتی است که شرکت های ایرانی به آن توجه ویژه دارند.
در ادامه آقای نیازی مدیرمالی هلدینگ خلیج فارس و مهندس قارونی مدیرعامل پتروشیمی بوعلی سینا به شرایط ویژه کار در صنایع پتروشیمی پرداخته و اظهار داشتند الزامات زیست محیطی بکار گرفته شده در صنایع پتروشیمی بویژه مجموع هلدینگ خلیج فارس بالاترین و روزآمدترین تکنولوژی های روز جهان مورد استفاده و توجه قرار دارد. مدیران پتروشیمی با اشاره به موفقیت های هلدینگ خلیج فارس تداوم توسعه در این صنعت ارزش آفرین را نیازمند تعامل مثبت و سازنده با شرکت های بیمه دانسته و از همکاری ها و اقدام به موقع مجموعه بیمه ایران در ارزیابی خسارت مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا و پرداخت این خسارت بسیار تقدیر کردند.
در پایان این مراسم لوح تقدیر مهندس نژادسلیم به پاس تقدیر از زحمات مدیرعامل بیمه ایران تقدیم ایشان شد.

۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۳۷۴
کد خبر : ۹۹