برگزاری مراسم روز جانباز و روز جهانی کار و کارگر

برگزاری مراسم روز جانباز و  روز جهانی کار و کارگر
برگزاری مراسم روز جانبازو روز کارگر

همزمان با میلاد با سعادت باب الحوائج ، قمر بنی هاشم ، حضرت ابوالفضل العباس ( ع ) و روز جانباز و 11 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر از جانبازان و کارگران نمونه شرکت پتروشیمی بوعلی سینا تقدیر و تشکر بعمل آمد .
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا همزمان با روز جانباز و روز جهانی کار و گارگر اداره روابط عمومی با برگزاری مراسمی ضمن گرامی داشت این روز از جانبازان و کارگران نمونه ی این شرکت تقدیر و تشکر نمود.
در ابتدای این مراسم که در محل نمازخانه مجتمع این شرکت برگزار گردید پس از برگزاری مراسم مولودی خوانی جناب آقای مهندس شیخ عالیوند سرپرست محترم مجتمع شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با تبیین شعار سال 96 ( اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ) بر اهمیت قشر کارگران در جامعه بویژه صنعت عظیم پتروشیمی و نقش آنان در تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال 1396 تاکید نمودند .
ایشان عنوان داشتند تصور پیشرفت و توسعه یک جامعه بدون حضور بخش کارگری محال است . کار و کارگر در آموزه های دین مقدس اسلام از اهمیت به سزایی برخوردار است به طوری که بر طبق روایات ، حضرت محمد مصطفی ( ص ) بر دستان کارگر بوسه زده است .
در پایان مراسم که با حضور جمع زیادی از کارمندان و کارگران شرکت های پیمانکاری تابع این مجتمع برگزار شد به جانبازان و رزمندگان این شرکت و تعدادی از کارگران نمونه شرکتهای زیر مجموعه ، به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی تقدیم گردید .

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۳۶۸
کد خبر : ۸۹