مراسم تکریم از بازنشستگان شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

مراسم تکریم  از بازنشستگان شرکت پتروشیمی بوعلی سینا
مراسم تکریم از بازنشستگان شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا مراسم تکریم تنی چند از کارکنان بازنشسته این شرکت در تاریخ 9/6/95  در سالن آمفی تئاتر این شرکت برگزار گردید. 

این مراسم با هدف تجلیل از خدمات و زحمات ارزشمند کارکنان خدوم صنعت نفت دراین شرکت که به مقام بازنشستگی نایل شده اند انجام شد.  

محمدرضا صاحب نسق ؛ مدیرعامل این شرکت با تاکید بر تجلیل از همکاران بازنشسته شرکت ، اظهار داشت: قدردانی از زحمات همکارانی که بهترین سالهای عمر خویش را در راه خدمت به کشور صرف کرده اند، کم ترین کاری است که در پاسداشت خدمات ارزنده آنان انجام می‌دهیم.

وی اظهار داشت  مهمترین نکته بارز طی سالهای طولانی خدمت نام و یاد نیک و نتیجه فعالیتها و تلاشهای شما همکاران است که برای زمان حال و نسلهای آینده محفوظ می‌ماند. تمام موفقیتهای امروز ما مرهون تلاش های گذشتگان بوده و سنگ بنایی ست که دیگران برای ما بنا نهاده اند.

و در ادامه ی جلسه نیز تعدادی از همکاران به بیان خاطرات خود از همکاران بازنشسته پرداختند ، در پایان مراسم نیز به پاس زحمات همکاران بازنشسته به ایشان هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد .

لازم به ذکر است که آقایان میر عماد الدین مظلومی ، مجید محمدی و سید اکبر هاشمی با قریب 32 سال سابقه خدمتی به افتخار بازنشستگی از صنعت پتروشیمی نائل آمدند .

</p>
۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۲۶۱
کد خبر : ۵۳
Loading