حادثه پتروشیمی بوعلی سینا تاثیری در سود آوری هلدینگ خلیج فارس ندارد

حادثه پتروشیمی بوعلی سینا تاثیری در سود آوری هلدینگ خلیج فارس ندارد
حادثه آتش سوزی

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به حضور کنسرسیومی از ?? شرکت بیمه در آتش‌ سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، گفت: این رویداد تاثیری در EPS هلدینگ خلیج فارس ندارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا به نقل از خبرگزاری شانا،عادل نژاد سلیم درباره وضع حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی مخزن 2001C مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، گفت: همان طور که پیش تر اعلام شده بود، مهار آتش مخزن ساعت 2 بامداد امروز ( شنبه، 19 تیرماه) پایان یافت و طبق پیش بینی ها انتظار می رود تا سه هفته دیگر خط تولید این زیرمجموعه به حال عادی برگردد.
وی با اشاره به بیمه مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا و خسارتهای وارده، اظهارکرد: در این شرکت، کنسرسیومی از 11شرکت بیمه ای اقدام به بیمه کرده اند که شامل شرکتهای بیمه ایران، البرز، دانا، آسیا، میهن، کارآفرین، سامان، دی، پارسیان، ملت، و ایران معین هستند و رهبری این کنسرسیوم را بیمه ایران به عهده دارد. این مقام مسئول با بیان این که میزان خسارتهای وارده پس از بررسیهای لازم مشخص و اعلام خواهد شد، درباره اثر این حادثه بر سود هر سهم هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس، گفت: این رویداد تاثیری در EPS اعلامی و 866 ریالی هر سهم خلیج فارس ندارد.
مهندس نژاد سلیم با بیان این که در این باره توضیحاتی در کدال منتشر خواهد شد و سازمان بورس درباره توقف یا عدم توقف نماد «فارس» تصمیم گیری خواهد کرد، یادآور شد: متاسفانه برخی رسانه ها بدون اطلاع از وقوع چنین رویدادهایی اخبار نادرستی را منتشر کردند.

۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۳۲۸
کد خبر : ۴۱