بازدید سرکارخانم مهندس شاهدایی معاون محترم وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

بازدید سرکارخانم مهندس شاهدایی معاون محترم وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت پتروشیمی بوعلی سینا
بازدید سرکارخانم مهندس شاهدایی معاون محترم وزیرنفت از شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی  روز دوشنبه مورخ 31 خرداد از شرکت پتروشیمی بوعلی سینا بازدید به عمل آوردند .
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا سرکار خانم مهندس شاهدایی با تنی چند از مدیران در مجتمع بوعلی سینا حضور یافته و در این بازدید سرکار خانم شاهدایی از پروژه شیرین سازی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا دیدن نمودند .
دکتر صاحب نسق مدیر عامل شرکت نیز ضمن ارائه گزارش در خصوص پیشرفت و روند اجرایی این طرح در خصوص سایر طرحهای در دست اقدام مهندسان توانمند شرکت پتروشیمی بوعلی سینا نیز گزارش داده و اظهار امیدواری کردند با اجرای طرحهای در دست اقدام سود آوری خوبی برای مجتمع و صنعت پتروشیمی حاصل گردد .
معاون محترم وزیر نفت  نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات انجام شده توسط مدیریت و کارکنان شرکت پتروشیمی بوعلی سینا بر حمایت خود از طرحهای مذکور تاکید نموده و اشاره کردند در راستای توسعه و پیشرفت روز افزون صنعت پتروشیمی از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننموده و امکانات و منابع لازم در اختیار طرحها قرار خواهد گرفت .
لازم به ذکر است پروژه شیرین سازی ( Light End Hydroteratment Unit ) با حذف گوگرد از برش سبک نفتا می باشد که باعث می گردد موانع و گلوگاههای تولید ناشی از نوسانات دریافت خوراک از طرف پتروشیمی امیر کبیر مرتفع و در نتیجه امکان استمرار در تولیدات مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا فراهم می گردد . پیش بینی می شود با بهره برداری از این واحد تقریبا روزانه 60 میلیون تومان سود عاید شرکت گردد .

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۳۲۰
کد خبر : ۳۳
Loading