بازدید مهندس نژاد سلیم مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

بازدید مهندس نژاد سلیم مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از شرکت پتروشیمی بوعلی سینا
بازدید مهندس نژاد سلیم مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در شرکت پتروشیمی

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس روز دوشنبه مورخ ?? خرداد از شرکت پتروشیمی بوعلی سینا بازدید به عمل آوردند .
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا مهندس عادل نژاد سلیم با تنی از چند از مدیران هولدینگ خلیج فارس در سالروز افتتاح شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در مجتمع بوعلی سینا حضور یافته .در این بازدید دکتر صاحب نسق مدیر عامل بوعلی سینا ضمن ارائه گزارش عملکرد سال 94 و سه ماهه اول سال 95، برنامه های این شرکت را به منظور دستیابی به اهداف و برنامه های تعیین شده بیان نمودند.
مهندس نژاد سلیم نیز ضمن تشکر از زحمات مدیریان و کارکنان شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در جریان عملکرد این شرکت قرارگرفت و به لزوم شاخص های تدوین شده در بخش های مختلف تاکید داشت .
وی در جمع مدیران شرکت پتروشیمی بوعلی سینا گفت ضمن سود آوری باید با رقبا رقابت کرده و کمیته اقتصادی فنی و مالی تشکیل نموده و تاکید کرد که باید به این موضوع که چطور میتوانید بهروری را بالا، هزینه را کاهش و سود را بیشتر کنید بپردازید .مهندس نژاد سلیم ادامه داد هلدینگ خلیج فارس آرمانهای بزرگی دارد و پتروشیمی بوعلی سینا میتواند در تحقق این آرمانها کمک کند .
مهندس نژاد سلیم از سال بدون حادثه در پتروشیمی بوعلی سینا تقدیر کرد و آن را یک افتخار برای این مجتمع دانست و گفت به کار گیری خرد جمعی و کارگروهی در رسیدن به اهداف مهم است و وجود مدیران و کارکنان متخصص درشرکت پتروشیمی بوعلی سینا می تواند از مزایای رقابتی این شرکت باشد

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۴۲۱
کد خبر : ۳۲
Loading