پیام نوروزی مدیر محترم عامل

پیام نوروزی مدیر محترم عامل
پیام نوروزی مدیر محترم عامل به مناسبت سال نو

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

   " یا من ارجوه لکل خیر و آمن سخطه عند کل شر"

 

بار دیگر در امتداد سنتی دیرین به انتظار نوروز نشسته‌ایم....…. نوروزی که برای ما ایرانیان نه تنها نشانه‌ای پر فروغ از هویت ملی و تاریخی بلکه ترسیم‌ کننده چشم‌انداز روشن مسیری است که باید پیموده شود تا ایران و ایرانی جاودانه و استوار باقی بماند....

همکاران محترم

سال جاری را در شرایطی به پایان می‌رسانیم که در سایه الطاف خداوند متعال و تلاش و همدلی شما همکاران متعهد و متخــصص و با مدیریت مشـارکتی بر مبنای کرامت انســانی سعی نمودیم درمسـیرتعالی و بهبود مستمرگام برداریم. کسب افتخارات و دستاوردها  در ادارات، بخش ها و پروژه های  مختلف از جمله درتعمیرات اسـاسی بازسازی واحد 800، پیشرفت پروژه ی شیرین سازی، تلاش ها و برداشـتن گام های مـوثردر بحث مدیریت بحران و آمادگی برای مواجهه با شرایط اضطراری، کســب تندیس برنزین جایزه ملی انرژی، تندیس مدیریت جهانی انرژی ،تمدید گواهینامه های مختلف استاندارد، قرار گرفتن در ردیف صد شرکت برتر ایران و در آخرین مورد از موفقیت های شما همکاران "کســب تندیس بلورین هشتمین دوره ی جایزه تعالی صنعت پتروشیمی" گوشه ای از همت و تلاش قابل تقدیر و ستایش شما عزیزان است.

لیکن یقینا این پایان راه نیست و همچنان راهی دشوارتر که مقصد آن کسب قله های رفیع سرآمدی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در گستره ای وسیعتر است در انتظار ما می باشد و امیدوارم در سال 1397 نیز با خردورزی، تفکر سیستمی و تلاشی مضاعف با بهره برداری از نقاط قوت سازمان بتوانیم فرصتهای بهبود دیده شده را ارتقاء داده و شاهد رشد و شکوفایی و موفقیت های بیشتری باشیم.

اینک در آستانه سال جدید فرصــت را مغتنم شمرده و ضمن قدردانی از تلاش‌های شما عزیزان و خانواده ی محترمتان که در کنار شما در تحقق چشــم انداز و آرمان شرکت ســهیم بوده اند، سال نو خورشیدی و فرا رسیدن ماه مبارک رجب را به حضــور تک تک اعضای خانواده شــرکت پتروشیمی بوعلی سینا شادباش می‌گویم.

بیاییم در لحظات معنوی تحویل سال 1397و در آستانه ی ورود به ماه پر خیر و برکت رجب با ذکر دعای «یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال» از پیشگاه آن جمیل لطیف بخواهیم، سال جدید را سال خدمتگزاری بیش از پیش برای ایران سرافرازمان قرار داده و دگرگونی حالمان را در جهت رشد و تعالی فراهم سازد.

مهدی قارونی

مدیر عامل و نائب ریس هیات مدیره

۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۶۴۶
کد خبر : ۱۰۴