برگزاری جلسه ی تحلیل و بررسی گرد همایی حادثه ی برج 8001

برگزاری جلسه ی تحلیل و بررسی گرد همایی حادثه ی برج 8001
برگزاری جلسه ی تحلیل و بررسی گرد همایی حادثه ی برج 8001

به گزارش اداره روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا امروز چهارشنبه مورخ 4/5/96 جلسه ی تحلیل وبررسی گردهمایی حادثه ی برج 8001(سمینار و مانور دورمیزی) برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور مهندس شهیدی نیا مدیرعامل منطقه ویژه و دیگر اعضای کمیته ی بحران سازمان منطقه ویژه و همچنین اعضای کمیته ی بحران مجتمع برگزار گردید ، مهندس قارونی ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان در این جلسه ، اظهار امیدواری کرد که با برگزاری جلسات و نشست های متعدد ، تیم های کمیته ی بحران منطقه به توانمندی لازم در مواجهه با حوادث احتمالی دست یابند.
مهندس شهیدی نیا نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان شرکت پتروشیمی بوعلی سینا و زحمات انجام شده در برگزاری این گردهمایی به اقدامات انجام شده از سوی سازمان در خصوص آمادگی های لازم در حوادث اشاره نمود .
یکی از این اقدامات ، خرید تجهیزات و سخت افزارهای لازم برای منطقه از جمله پکیج کاملی از تجهیرات فنی لازم برای استفاده از آب دریا برای اطفای حریق می باشد.
لازم به ذکر است که در ابتدای این جلسه ، فیلم مربوط به برگزاری سمینار و مانوردورمیزی مورخ 19/4/96 نمایش داده شد و اعضای کمیته ی بحران در خصوص نقاط قوت و ضعف مانور انجام شده به تبادل نظر پرداختند.

۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۳۶۱
کد خبر : ۱۰۱